Automobilis Chrysler 300C

automobilis_chryslerSubjektyvus automobilio įvertinimas:

Kuo vilioja Chrysler 300C – tai efektyvūs dizainas ir istorija, apie tai, kad automobilis pagamintas ant tos pačios platformos kaip ir Mercedes–Benz E-class. Iš tikrųjų, 300C turi ta pačią komponuotę ir ratų konstrukciją. Pakaba turėjo būti tvirtesnė, aliumininiai svertai buvo pakeisti į plieninius.

Bet nekreipiant dėmesio į artimą giminystę su MB E-Class, 300C – ne geriausias variantas miestui. Štai kodėl: Visu pirma, jisai didelis. Su tokiais gabaritais (4999 mm ilgis, 1881 mm plotis) siaurose gatvėse tikrai atsiras sunkumai parkavimui.

Dar viena priežastis nepirkti 300C – tai ” standus stabdžiai “. Miesto kamščiuose tenka spausti labai dažnai stabdžius, kurie šiame automobilyje pasidaro tvirtoki paspaudimui.

Kuro sąnaudos. Testuojamas Chrysler 300C 3,5 litro sunaudoja 15,8 litrų benzino 100-ui km mieste – tai gamintojo duomenys. O kiek realybėje? Įtariama daugiau.

Svarbiausias dalykas kuris gadina šį automobilį tai jo kaina – pernelyg išpusta. Už panašia kainą galima nupirkti Mercedes E-class, BMW 525, Audi A6 ir Lexus GS – daug šiuolaikiškesni, kokybiškesni ir ne mažiau talpūs, nežiūrint į mažesnius gabaritus. Pas juos ir su kuro sunaudojimu viskas gerai. Pagal dinamika, bet kuris iš automobilių bus daug malonesnis. Riba 100 km/val. vietoj Chrysler 9,6 sek., bet kuris iš vokiečiu įveiks per 8,5 sekundės.

Interjero materialų kokybė:

Chrysler 300C interjero dizainas prastokas, jeigu nepasakyti daugiau, jis morališkai senas. Apdailos medžiagos geros. Negalima pasakyti, kad pagal kokybę jos tokios pačios kaip ir pas Mercedes, BMW arba Audi. Greičiausiai, tai Nissan Teana lygis arba Honda Accord, t.y. interjeras atrodo daugmaž priimtinai ir kokybiškai.

Nuotraukos Chrysler 300C:

auto_chrysler

automobilio_chrysler

automobiliu_chrysler

Video Chrysler 300C: