Automobilių nuoma

automobiliu nuomaAutomobilių nuoma – kas tai?

Ne paslaptis, kad automobilis – tai rodiklis parodantis šeimininko gyvenimo lygį. Automobilių nuoma – tampa vis populiaresne paslauga. Automobilių nuoma padeda žmonėms spręsti neatidėliotinus darbinius reikalus. Tai labai patogi paslauga tiems, kurie neturi mašinos, bet reikalingumas mašinoje visgi yra.

Direktoriai, valdančioji kompanijos dalis ir įmonių ekonomistai, kuriems reikalingas nuosavas autoparkas, vis dažniau suteikia pirmenybę auto-lizingui arba sprendimu tampa ilgalaikė automobilių nuoma. Juk paslaugos ilgalaikės automobilių nuomos yra daug naudingiau, negu automobilių pirkimas.

Dėka ilgalaikės automobilio nuomos Jūs taupote savo pinigus ir laiką, nes dauguma problemų ir rūpesčių pasilieka už borto:

  • Automobilio pirkimui stambių pagal laiką sąnaudų nebūvimas.
  • Nuo eilės mokesčių atsilaisvinimas.
  • Eksploatacinių sąnaudų nebūvimas, kas yra susieta su automobilio remontu, draudimu, plovimu ir t.t.
  • Automobilio pakeitimas gedimo atveju.
  • Nereikia registruoti automobilį.
  • Ir didžiausias pliusas, tai automobilio turėjimas 24 val. į parą, 365 dienų į metus, dokumentus kuriam galima apiforminti apytiksliai už 20 minučių.

Pilnavertes atostogas daugeliui iš mūsų duoda tik vieną kartą į metus. Ir, kad jas nepraleisti su vis skubančiu kelionės gidu ir su triukšminga tėvynainių kompanija su viltimi kažką vertingo pamatyti kol autobusas nenuvažiavo kažkur kitur, reikia pasinaudoti automobilių nuoma.

Pirma ką reikia padaryti, tai apsispręsti kur paimti mašiną, pas kokią įmonę.
Lietuvoje geriausia rinktis NeoRent įmonės automobilius.  Rezervuoti automobilį galite apsilankę žemiau pateiktu adresu:

www.neorent.lt

UAB “Neorent”
Rodūnios kelias 10A, LT-02189, Vilnius
+37061834830

Čia išsinuomosite sau praktiškai naują automobilį.

masinu nuomaAutomobilių nuoma – patarimai

Jeigu techniškai netvarkingas automobilis beviltiškai sustos kažkur užmiestyje, tai stambios kompanijos klientui reikės tiktai paskambinti nuomininkui. Klientui “nestambios įmonės” reikės rasti išeiti daugelyje atveju pačiam. Nes iliuzijų pilnos mažos kainos galės atsiversti prieš Jūs pačius. Jeigu vis dėlto apsisprendėte pasinaudoti mažos įmonės kainomis, tada reikėtu Jums išklausyti pora patarimų.

Labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik ant išorinius įmonės atributus – ofisas, automobilių parkas, bet ir detaliau išklausinėti apie dispečerinės darbo režimą. Jeigu jinai nedirba visa para, tada įmonė negali garantuoti klientui atsiradusioms problemoms savalaikę pagalbą.

Nuomotojui reikėtų paaiškinti, ką būtent privalės daryti sulaužymo atveju, avarijos ir kitiems nemalonumams esant. Jeigu kompanija slepia sutarties sąlygas arba vadybininkas teisinasi abstrakčiais atsakymais – geriau nerizikuoti ir kreiptis į kitą kompaniją. Neretai, ir už protingai mažus pinigus galima išnuomoti mašiną ir pas stambiąją kompaniją. Tam reikia visai nedaug: susitarti dėl nuomos iš anksto, dar prieš atostogas.

Galima surasti kompanijas kur automobilį nuomą užsakyti per telefoną ar internetą galima už dyką. Specialioje užklausos formoje reikia nurodyti: data, laiką, vietą ir nuomos laikotarpį. Patvirtinant Jums atsius laišką faksu arba elektroniniu paštu. Klientu pasitiki jo žodžiu, ir nors jeigu nepasinaudos užsakymu, bauda už tai įmonė neims.

Pas išankstinį užsakymą yra svarbus pliusas. Klientas gali būti įsitikinęs, kad mašina jam bus pateikta pagal tokią pačią kainą kai jis užsakinėjo.

Atsižiūrint, kad vasara, sezono metu kainos nuomai pakyla ant 10-30%, mes galime išlošti. Užsakius mašiną gegužėje pagal pavasarinę kainą, pigiau ją galime paimti pačią vasarą. O jeigu užsakyti mašiną vasarą spaliui mėnesiui, tada bus tikras nuostolis, nes kainos rudenį nukris – visiems, vietoj nelaimingo užsakovo.

Reikalavimai išnuomotojams visuose įmonės praktiškai yra vienodi. Klientui užsakant mašiną reikia visada turėti: vairuotojo teises ir bankinę kortelę.

Jeigu bus naudojama bankinė kortelė, tai joje esanti suma neturi būti mažesnė už nuoma ir užstatą. Kompanijos pagal savo nuožiurą nustato minimalų išnuomotojo amžių. Bet bendros taisyklės visgi čia egzistuoja: kuo brangesnis automobilis, tuo didesnis minimalus išnuomotojo amžius ir vairuotojo stažas.

Reikia atsiminti, kad užsakius auto nuoma, klientas tikriausiai nežinos, kokį būtent modelį jis gaus: daugiausiai būna taip, kad daugelyje įmonių užsakyti automobiliai yra skirstomi pagal klasę arba tipą. Bendra taisyklė: kuo žemesnė automobilio klasė, tuo mažesnė pinigų suma bus išleista. Įdomu tai, kad jeigu vietoj užsakyto Ford Focus ( daleiskim visos su mech. pav. dėž. mašinos yra užimotos )su mechanine pavarų dėže, Jums pasiūlys Opel Vectra su automatine pavarų dėže ( kas pagal klasę yra aukščiau ), tai papildomas mokestis nebus imamas.

Kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo žemesnės kainos. Išvis, įvertinti išnuomoto tam tikros klasės automobilio kainos vidurkį yra labai sunku. Net toje pačioje įmonėje, kaina už tą patį automobilį įvairiose šalyse yra vis kitokia.

Pirmuose žingsniuose automobilių nuomoje pas įmones buvo priimtos bendros taisyklės, tai, kad reikėjo turėti draudimą pačios mašinos, kliento, keleivių, bagažo, klientų atsakingumo dėl trečių asm. ieškinių. Pas visas solidžias kompanijas draudimo sumos dėl rizikų “nuvarymas”, “žala” ir “avto-pilietinis atsakingumas” iš karto buvo įtraukiami į bendrą tarifą.

Pats svarbiausias draudimas – CDW – atlaisvina nuo išlaidų dėl mašinos sudaužimo jeigu tai buvo užregistruota auto įvykyje. Jei net dėl pačio išnuomotojo kaltės įvyko avarija, vistiek mašina bus pataisyta už įmonės pinigus. Vienintelis reikalavimas yra, kad vairuotojas nebūtu girtas avarijos metu. Tačiau draudimas neveikia ir tuo atveju, jeigu už vairo buvo ne automobilio išnuomotojas. Kad įtraukti papildomą žmogų į nuomą reikės sumokėti papildomus pinigėlius.

Draudimas apriboja išnuomotojo atsakingumą automobilio nuvarymo metu. Klientas privalo turėti pas save dokumentus ir raktus nuo mašinos, kad jį neįtartų automobilio nuvaryme. Tokio specialaus draudimo kaina ( Nuo nuvarymo ) apie 6 eurai, irgi yra įkelta į nuomos kainą. Reikia atsiminti, kad daugelyje kompanijų klientams yra siūlomi draudimai, kai mažų avarijų metų klientas pats privalės apmokėti automobilio remontą.

Būtinai pasidomėkite automobilio grąžinimo sąlygomis. Daugiausiai būna, kad reikalauja automobilio gražinimą su pilnu degalų baku. Jeigu uždelsite su automobilio pristatymu kelioms valandoms, nenustebkite jeigu paims papildomus pinigus už visą dieną, nes sutartis su kitų klientų buvo neįvykdyta.

Tarifuose, paskelbtuose per automobilių nuomos įmones, įeina neapribota rida visam nuomos laikotarpiui. Bet kartais būna, kad rida yra apribota 100 km į diena, o už limito viršijimą yra imamas mokestis. Tokiu atveju automobilį geriausiai imti jeigu Jūs neketinate išvažiuoti už miesto ribų. Jeigu vis dėlto keliaujate palei visą šalį, tada pirmas variantas daug geresnis.